SRB

Kontakta oss

För att vara nära kund, butik och personal har vi  fältbaserad arbetsledning på 6 regioner fördelade över hela landet.  Är du osäker på vem du ska tala med kan du alltid ringa vår växel; 08-740 00 00 eller maila; hk@srbgruppen.se så hjälper vi dig att få kontakt med rätt person.

Stockholm

Rosenlundsgatan 13

118 53 Stockholm

08 - 740 00 00

Kontakta oss

För att vara nära kund, butik och personal har vi  fältbaserad arbetsledning på 6 regioner fördelade över hela landet.  Är du osäker på vem du ska tala med kan du alltid ringa vår växel; 08-740 00 00 eller maila; hk@srbgruppen.se så hjälper vi dig att få kontakt med rätt person.

Stockholm

Rosenlundsgatan 13

118 53 Stockholm

08 - 740 00 00

Våra medarbetare

Välj region

Ulf Lundén

VD
070-647 47 42
ulf.lunden@srbgruppen.se

Carolina Roxström

Försäljningschef
08-120 020 54
carolina.roxstrom@srbgruppen.se

Benny Westblom

Etableringschef
08-120 020 43
benny.westblom@srbgruppen.se

Henrik Weng

Ekonomichef
08-120 020 44
henrik.weng@srbgruppen.se

Stephan Rings

Leveranschef
08-120 020 67
stephan.rings@srbgruppen.se

Felicia Foday

Rekrytering/HR Koordinator
08-120 020 49
felicia.foday@srbgruppen.se

Mikael Ljungberg

HR-Projekt
08-120 020 61
mikael.ljungberg@srbgruppen.se

Jessica Eiderbäck

Ekonomiassistent
08-120 020 45
jessica.eiderback@srbgruppen.se

Johanna Ruda

Kundansvarig
08-120 020 63
johanna.ruda@srbgruppen.se

Lina Jonsson

Kundansvarig
08-120 020 59
lina.jonsson@srbgruppen.se

Johanna Gustafsson

Kundansvarig
08-120 020 55
johanna.gustafsson@srbgruppen.se

Mikael Edeslätt

Affärsutvecklare
08-120 020 42
mikael.edeslatt@srbgruppen.se

Marcus Johansson

Affärsutvecklare
08-120 020 48
marcus.johansson@srbgruppen.se

Joakim Grundberg

Back Office chef
08-120 020 53
joakim.grundberg@srbgruppen.se

Jeanette Ericson

Back Office
08-20 00 50
jeanette.ericson@srbgruppen.se

Andreas Chisena

Back Office
08-20 00 50
andreas.chisena@srbgruppen.se

Theresa Vesterberg

Back Office
08-20 00 50
theresa.vesterberg@srbgruppen.se

Stefan Nordin

Arbetsledare
08-120 020 62
stefan.nordin@srbgruppen.se

Per Johnsson

Arbetsledare
013-474 53 00
per.johnsson@srbgruppen.se 

Roy Faro

Arbetsledare
040-618 11 20
roy.faro@srbgruppen.se

Åsa Skoting

Arbetsledare
054-771 44 20
asa.skoting@srbgruppen.se

Lise-Lotte Blom

Arbetsledare
031-352 49 70
lise-lotte.blom@srbgruppen.se

 

Jonatan Sörlin

Arbetsledare
090-200 40 80
jonatan.sorlin@srbgruppen.se